AMIR Feder
blachy perforowane
siatki
sprężyny

Siatki - plecione, zgrzewane, cięto-ciągnione, nierdzewne

Siatki metalowe są modelowym przykładem oszczędnego gospodarowania materiałem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w trakcie ich produkcji nie powstają żadne odpady materiałowe, co automatycznie przekłada się na ich cenę. Siatki metalowe są zdecydowanie tańsze od blach pełnych czy perforowanych, a także od drewna i innych materiałów, z których można budować ogrodzenia. Stosuje się je także między innymi do wypełniania przestrzeni pod balustradami, jako elementy zewnętrzne fasad, przesłon i pomostów. Często wykorzystuje się je do budowy różnych przesiewaczy i urządzeń filtracyjnych. Siatki metalowe są materiałem o bardzo wielostronnych zastosowaniach. Dlatego też znajduje się je właściwie w każdego rodzaju wytwórczości, poczynając od branży budowlanej i spożywczej, a kończąc na budowie precyzyjnych urządzeń dla chemii czy elektroniki.

Jakiego rodzaju siatki oferujemy?

W naszej sprzedażowej ofercie znajdują się wykonywane z drutu siatki zgrzewane i siatki plecione oraz produkowane z blachy tak zwane siatki cięto ciągnione. Tego typu siatki najczęściej widujemy na elewacjach budynków, w osłonach krat, ogrodzeniach, przesiewaczach czy obudowach urządzeń.

Innym rodzajem siatki z naszej oferty są tzw. tkaniny metalowe wykonywane najczęściej z cienkich drutów i stosowane w różnego rodzaju filtrach, sitach, przesłonach, moskitierach, a także w dekoracjach.

Bardzo specjalistyczny asortyment w naszej ofercie tworzą siatki transporterowe, siatki Rabitza, Izola, Leduchowskiego, siatki dializerowe, leśne, sita szczelinowe i kraty wciskane.

Rodzaje oferowanych siatek:

Siatki plecione, z drutów stalowych, ocynkowanych, kwasoodpornych, sprężynowych, żaroodpornych, miedzianych. Wielkość prześwitu oczek 2,0 - 100mm, maksymalna szerokość 2000mm. Stosowane w ogrodzeniach, przesiewaczach, filtrach, obudowach, osłonach.

Siatki plecione

Siatki zgrzewane, z drutów stalowych, ocynkowanych, kwasoodpornych, o średnicach 2,0 - 14,0mm. Wielkość prześwitu oczek 20,0 - 200mm. Maksymalna szerokość 2000mm.

Siatki zgrzewane

Siatki cięto-ciągnione, z blach stalowych, ocynkowanych, kwasoodpornych, aluminiowych, z innych metali kolorowych, o grubościach 0,3 - 6,0mm. Długość oczek 2,0 - 100mm, szerokość oczek 1,5 - 50mm. Siatki w arkuszach, w zwojach, lub docięte na żądany wymiar. Stosowane na elewacjach, w osłonach krat, ogrodzeniach, przesiewaczach, filtrach, obudowach.

Siatki cięto-ciągnione

Tkaniny metalowe, z drutów zwykłych, ocynkowanych, nierdzewnych, kwasoodpornych, miedzianych, mosiężnych, fosforo-brązowych, z tworzyw sztucznych, o średnicach 0,03 - 2,0mm i prześwicie oczek od 0,04mm. Stosowane w filtrach, sitach, przesłonach, osłonach, moskitierach, dekoracjach.

Siatki cięto-ciągnione

Inne: siatki transporterowe, siatki Rabitza, Izola, Leduchowskiego, siatki dializerowe, siatki leśne, sita szczelinowe, kraty wciskane.

Inne siatki

W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat oferowanych blach, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem sprzedaży, pod numerem telefonu +48 12 418 10 29 lub pod adresem amir-feder@amir-feder.pl.