AMIR Feder
blachy perforowane
siatki
sprężyny

Blachy perforowane

Dlaczego w ogóle niektóre blachy się „dziurkuje”? Po pierwsze perforowana blacha jest lżejsza od blachy pełnej, więc można ją stosować wszędzie tam, gdzie zależy nam na maksymalnym zmniejszeniu wagi różnego rodzaju konstrukcji. Po drugie, często otwory, jakie posiada blacha perforowana, same w sobie są niezbędną składową w niektórych urządzeniach np. w sitach, przesiewaczach czy systemach wentylacyjnych. Nierzadko dzięki perforacji uzyskujemy oryginalne blachy dekoracyjne, będące doskonałym tworzywem dla projektantów wnętrz i otaczającej nas przestrzeni.

Czym się zajmujemy?

Firma AMIR-FEDER posiada w swej ofercie sprzedażowej metalowe siatki, różnego rodzaju sprężyny (naciągowe, naciskowe, skrętowe i inne) dennice oraz wszelkiego typu blachy perforowane. Prócz tego świadczymy całą gamę usług związanych z obróbką metali, między innymi spawanie, cięcie, gięcie i prace nietypowe. Blacha perforowana to produkt wysoko przetworzony, dlatego jej cena jest nieco wyższa niż zwykłego surowego arkusza blachy. Jednakże posiadając bardzo nowoczesny park maszynowy, potrafimy produkować szybko i sprawnie wszelkie blachy perforowane, a cennik naszych usług świadczy o tym, że nasza firma jest sprawnie i perfekcyjnie zarządzana, co umożliwia nam daleko idące obniżanie kosztów naszej pracy i naszych produktów.

Jakiego rodzaju blachy perforowane można zamówić u nas w Krakowie?

Blacha perforowana jest na tyle uniwersalnym produktem, że chociaż to Kraków jest siedzibą naszej firmy i to tutaj mamy swoje warsztaty oraz magazyny, to przecież nabywców na nasze produkty znajdujemy w całej Polsce. Ogólna klasyfikacja naszej oferty to:

Każda blacha aluminiowa perforowana, nierdzewna, na wymiar lub standardowa czy też jakakolwiek inna, po wykonaniu w niej otworów, jest zawsze prostowana. Nasza oferta obejmuje także dalsze obróbki takich blach, a więc docinanie laserem, gięcie, spawanie i malowanie proszkowe, a także wykonywanie gotowych produktów według projektu klienta.

Jakie otwory wykonujemy w naszych blachach?

Perforację naszych blach tworzą otwory:

oraz wzory niestandardowe według zamówienia klienta. Wszystko to wykonujemy w blachach o grubościach od 0,4 do 16 mm.

Rodzaje oferowanych blach perforowanych:

Blachy z otworami okrągłymi, średnice otworów 0,5 - 100mm, grubości blach 0,4 - 16,0mm.

Otwory okrągłe

Blachy z otworami kwadratowymi, rozmiary otworów 3,0 - 120mm, grubości blach 0,4 - 16,0mm.

Otwory kwadratowe

Blachy z otworami podłużnymi, szerokości otworów 1,0 - 25mm, grubości blach 0,4 - 16,0mm.

Otwory podłużne

Pozostałe: wzory dekoracyjne, sita tarkowe, blachy przetłaczane, otwory miseczkowe, przetłaczane, daszkowe, łuskowe, stożkowe, "jodełkowe", wzory nietypowe wg specyfikacji Klienta.

Pozostałe otwory

Wymiary, rozstawienia i tolerancje wielkości oczek są wykonywane zgodnie z normami PN-76/M-94060/01..10. W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat oferowanych blach, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem sprzedaży, pod numerem telefonu +48 12 418 10 29 lub pod adresem amir-feder@amir-feder.pl.