AMIR Feder
gięcie

gięcie

Oferujemy gięcie blach z wykorzystaniem numerycznych krawędziarek (CNC) o sile nacisku do 220 ton, maksymalnej grubości giętej blachy 20 mm oraz długości gięcia aż do 6000 mm. Posiadane przez nas narzędzia oraz doświadczenie pozwalają na wykonanie również bardzo skomplikowanych i nietypowych gięć i walcowań.

spawanie

spawanie

Spawanie TIG
Spawanie metodą TIG (Tungsten Inert Gas) pozwala na otrzymywanie najwyższej jakości spoin w stalach niestopowych i niskostopowych, nierdzewnych oraz w takich materiałach jak aluminium, miedź i tytan.

Spawanie MIG/MAG
Spawanie półautomatyczne metodami MIG (Metal Inert Gas) i MAG (Metal Active Gas) jest najczęściej stosowane w procesach spawalniczych. Główne źródła popularności tych procesów to wysoka wydajność spawania, poprawa środowiska pracy spawacza oraz łatwość automatyzacji.

Spawanie łukowe ręczne
Spawanie łukowe ręczne elektrodą otuloną to proces, w którym trwałe spojenie uzyskuje się przez stopienie ciepłem łuku elektrycznego topliwej elektrody otulonej oraz materiału spawanego.

wycinanie laserem

wycinanie laserem

Cięcie laserowe jest szybką i elastyczną technologią umożliwiającą otrzymywanie dowolnie zaprojektowanych kształtów, jak również grawerowanie, znakowanie, nacinanie i obróbkę blach powleczonych folią. Pozwala na wycinanie wysokiej jakości elementów blach szlifowanych i polerowanych bez naruszenia ich powierzchni, o idealnej powtarzalności kształtu.

Oferujemy Państwu wycinanie laserowe z blach:
- blacha stalowa: do grubości 25 mm
- blacha nierdzewna: do grubości 20 mm
- aluminium: do 15 mm
przy wymiarach elementów 2000x4000(6000) mm.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wytwarzania gotowych wyrobów metalowych wg potrzeb Klienta.